| manufacturer | Sffobs Inc. |
| make | Chevrolet |
| fcc id | YG0G20TB1 |
| oem part number | 13538851, 13547761 |
| frequency | No Electronics Included |
| number of buttons | 7 |
| compatibility | 2020-2026 Chevrolet Corvette |
| manufacturer | Sffobs Inc. |
| make | Chevrolet |
| fcc id | YG0G20TB1 |
| oem part number | 13538851, 13547761 |
| frequency | No Electronics Included |
| number of buttons | 7 |
| compatibility | 2020-2026 Chevrolet Corvette |
NEW REPLACEMENT CASE / SHELL FOR 7B CHEVROLET CORVETTE C8 SMART KEY PROXIMITY REMOTE FOB YG0G20TB1
| Weight | .125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 1.5 × 0.5 in |
| manufacturer | Sffobs Inc. |
| make | Chevrolet |
| fcc id | YG0G20TB1 |
| oem part number | 13538851, 13547761 |
| frequency | No Electronics Included |
| number of buttons | 7 |
| compatibility | 2020-2026 Chevrolet Corvette |
NEW REPLACEMENT CASE / SHELL FOR 7B CHEVROLET CORVETTE C8 SMART KEY PROXIMITY REMOTE FOB YG0G20TB1
| Weight | .125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 1.5 × 0.5 in |





